f

INFORMACE

START A ZÁVĚR

Vstup do areálu je možný od 16.30. Program končí ve 23.00.

BEZ PÁSKY TO NEJDE

Proti zakoupené vstupence na vstupu do areálu festivalu dostanete pásku barvy odpovídající typu vaší vstupenky. Pokud si všimneme, že se v areálu pohybujete bez pásky, případně s nesprávnou barvou pásky, oholíme vám knír a ochranná služba vás vyvede z areálu festivalu.

JÍDLO

Zajistíme vám famózní catering za rozumné ceny pro masožravce i vegetariány. Vlastní jídlo si tedy prosím na Coombal nenoste. Když to zkusíte, na vstupu vám ho ten chlapík z ochranky na místě sní.

PITÍ

Výborné rakovnické pivo Bakalář poteče z několika píp. Profíci vám namíchají skvělé koktejly a široká bude i nealko nabídka. Vlastní pití si tedy prosím na Coombal nenoste. Když to zkusíte, na vstupu vám ho ten chlapík z ochranky na místě vypije (ten druhý, ne ten, co bude jíst).

PŘIJĎTE S KNÍREM

Staňte se majitelem nejlepšího kníru (a outfitu) festivalu Coombal – nechte se vyfotit v našem fotostánku a zapojte se do soutěže. Když vás porota vybere, váš knír vstoupí do historie a nemine vás ani odměna.

PSI

Když přijdete se psem, který bude neustále na vodítku a v případě tzv. bojových plemen i trvale s náhubkem, nevyhodíme vás. A když bude mít míň než 150 cm, bude mít vstup zdarma. Ale bez legrace - budeme mnohem radši, když svého psa necháte doma.

TŘÍDÍME

V areálu festivalu najdete popsané popelnice na tříděný odpad (plasty) – kelímky od piva a dalších nápojů. Prosíme, používejte je a nevhazujte do nich jiné odpadky!

OŠETŘENÍ

Pokud by kdokoliv potřeboval základní lékařkou pomoc, je k dispozici vedle hlavního pódia. Jakýkoliv člen organizačního týmu vám rád pomůže.

DĚTI

Děti do výšky 150 cm s doprovodem dospělé osoby mají vstup zdarma. I bez kníru.

ZBRANĚ

Pro vnášení zbraní jakéhokoliv druhu a různých obranných sprejů platí přísný zákaz. Bezpečnostní služba je oprávněná provádět osobní prohlídky při vstupu do areálu.

NEZLOBTE

V případě, že pořadatelé vyhodnotí vaše chování jako nevhodné, oholí vám knír a s pomocí ochranné služby vás nechají vyvést mimo areál festivalu bez nároku na vrácení vstupného a možnost návratu

NEPORUČÍME VĚTRU, DEŠTI

Pořadatelé neodpovídají za škodu na majetku či zdraví účastníků festivalu, pokud není tato škoda zaviněná porušením právních předpisů pořadatelem a v přímé souvislosti s tímto porušením. Pořadatel neodpovídá za škodu či ušlý zisk v případě okolností vylučujících odpovědnost jako jsou např. živelné pohromy a jiné nepředvídatelné okolnosti (tzv. vyšší moc).

POSLOUCHEJTE POŘADATELE

Pořadatel má také právo měnit již oznámený line-up v případě nečekaných událostí. Pořadatel může dávat nezbytné pokyny účastníkům festivalu za účelem zachování bezvadného průběhu festivalu, bezpečnosti účastníků a ochrany majetku. Návštěvníci jsou povinni tyto pokyny respektovat.

Rychlý kontakt:

Michal Ortcykr

E-mail: michalortcykr@email.cz

Tel: 00420 775 646 225

Odkazy:

facebook.com/coombal

coombal.cz

logo ke stažení zde.

Generální partneři:

Pivovar Bakalář

CBCnet.cz