PROGRAM 2019

Bakalář STAGE

14:20

15:20

16:20

17:20

18:20

19:00

19:50

21:00

22:50

00:40

02.30

13:40

14:40

15:40

16:40

17:40

18:40

19:00

20:10

21:30

23:20

00:50

Labanda

Stereobox

Realita

Z Davu

Save the Emotion

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE

Kalle

Lovesong Orchestra

Gaia Mesiah

Transmitter UK/D

Dj Mikkim

 

Gaia Mesiah

Znovuzrozená legenda je zpátky v původní sestavě v čele s divokou Markou Rybin, která exceluje i se Skyline. Navalí na nás živelnou show, dokonale zmáknuté muzikantské řemeslo, starší pecky i kousky z nové desky.

web

youtube

 

TRANSMITTER

Představte si na naživo mix Prodigy s Rage Against The Machine. Tak to jsou německo-britští Transmitter. Mají za sebou přes spoustu koncertů na festivalech po celé Evropě. Teď dorazí rozstřelit Lužnou.

web

youtube

 

KALLE

Dvě vydaná alba, dvě hudební ceny Anděl v kategorii Alternativa. Slušné skóre, co? Kalle jsou mladý pár z Tábora, který obě alba nahrál doma v obýváku. První na čtyřstopý, druhé na osmistopý magnetofon.

web

youtube

 

DJ MIKKIM

Jedno z alb nahrával na Jamajce, získal cenu Anděl a jako první český DJ v roce 2013 dostal pozvánku na jeden z nejprestižnějších světových festivalů Glastonbury. Je hostem špičkových festivalů a klubů v Česku i za hranicemi.

web

youtube

 

lovesong orchestra

Od Balkánců odkoukali, jak dělat dechovku s drajvem. Španělsko je naučilo, jak hrát pro lidi. A tohle nám pěkně naservírují i na Coombalu. Jen počítejte s tím, že málokdy zůstávají stát na pódiu. Jdou rovnou do lidí.

web

youtube

 

SAVE THE EMOTION

Mladá indie-rocková kapela z Berouna v čele s americkým frontmanem předskakovala Lake Malawi, hrála na Rock for People a momentálně chystá novou desku. Jejich cíl: být tou nejlepší tuzemskou anglicky zpívající kapelou.

web

youtube

 

REALITA

Rakovnicko-plzeňskou kapelu můžete je znát jako Ember´s Bridge. Jenže to už je dávno pryč. Teď míchají moderní rock, pop a elektroniku. Odehráli desítky koncertů a letos vydali debutové album Private show.

web

youtube

 

Z DAVU

Nejpočetnější rakovnická kapela hrající moderní nepopulární hudbu. Na přelomu února a března nakroutili nový písničky, takže se máme, samozřejmě kromě těch prověřených kusů, vážně na co těšit.

web

youtube

 

STEREOBOX

StereoBox jsou kluci z Nového Strašecí v čele s Janem Raichem. Ŕíkají, že hrají bluntpop. Víc svůj styl nedefinují. Jedinou škatulkou pro jejich tvorbu jsou vlastní schopnosti. Všechno ostatní je věcí hlavy, srdce, rukou, nohou a nástrojů.

web

youtube

 

LABANDA

Politikům, na svatbách a pohřbech nehrají. A kouřit chodí ven. Rakovnická formace LaBanda se zpěvákem Milanem Zimmermannem do Lužné přiveze blues rock, který na Coombalu zas tak často ke slyšení není.

web

youtube

CBCNET.cz STAGE

15:00

16:00

17:00

18:00

18:10

20:20

21:40

23:00

 

02:00

14:20

15:20

16:20

17:20

18:20

19:30

20:50

22:00

 

16:00

One:Am

Phobos

Jarraraca

Ette Enaka

Gagarin

Lazer Viking

Manon Meurt

Rutka Laskier

 

CHILLOUT ZÓNA

 

RUTKA LASKIER

Jihomoravská emohardcorová kapela, která si dává záležet na textech, z nichž některé vycházejí jako básnické sbírky. Kapela nezapře inspiraci českým emem v čele s Ravelin 7 a má nastudovanou školu francouzského ema.

web

youtube

 

MANON MEURT

Nenápadné hvězdy shoegazu. Vydali novou desku, která letos získala nominaci na hudební cenu Anděl a usnadnila cestu rakovnickým hvězdám na velké festivaly. Loni si jsme si dali pauzu. Letos je vynechat nemůžeme.

web

youtube

 

LAZER VIKING

Zosobněním bezbřehé lásky k písňové formě žánrů populární hudby minulého století. Ač za svou kratičkou kariéru stihl vydat už dvě alba, pořád se mu úspěšně daří udržovat v obskuritě díky svému nekompromisně upřímnému projevu, který mnozí mylně zaměňují za humor a nadsázku.

web

youtube

 

ETTE ENAKA

Jihomoravská kapela složená z ostřílených muzikantů. Zpěvný, ale nikoliv okamžitě přístupný indie rock v sobě nese psych rockové závany i písničkářství, které je občas intimní, zatímco jindy bez okolků utočí přímo na cíl.

web

youtube

 

GAGARIN

Pražsko-havířovská kapela, která odvážně mixuje taneční elektroniku a našlápnuté hardcore. V čele stojí Lukáš Ferenc se minulosti se objevil hned v několika zajímavých formacích, namátkou Raincoat 34 nebo Goro.

web

youtube

 

ONE:AM

Dva kluci odkojený hudbou ze 70., co zároveň poslouchají moderní elektroniku a všechny možný nový odnože rocku a metalu. Tohle všechno v nich můžete slyšet. Jsou rádi nahlas a křičí. A mají rádi, když to pumpuje.

web

youtube

 

PHOBOS

Tihle tři kluci hrající post hardcore to spolu táhnou už od 2003. Prošli několika personálními změnami, aby nakonec zůstali v původním e složení kytara (Karel Trochta), basa (Petr Lelovski) a bicí (Radek Milfait).

web

 

JARRARACA

Drtivé riffy, hardcorové zasekávačky, časté změny temp i depresivnější momenty, které evokují pocit prázdnoty a beznaděje. To je Jarraraca, stálice rakovnické hudební scény, která se pohybuje na pomezí metalu a hardcoru.

web

youtube

f

Rychlý kontakt:

Michal Ortcykr

E-mail: michalortcykr@email.cz

Tel: 00420 775 646 225

Odkazy:

facebook.com/coombal

coombal.cz

logo ke stažení zde.

Generální partneři:

Pivovar Bakalář

CBCnet.cz