PROGRAM

BAKALÁŘ STAGE

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

18:20

19:30

21:00

22:30

23:50

Blondýna

Fret

Core Belief

Zima

Xavier Baumaxa

vyhlášení soutěže

Vees

TiNG

James Cole

Mydy Rabycad

Ventolin

CBCNET STAGE

14:40

15:40

16:40

17:40

18:40

19:40

20:50

22:00

Jakub Šmucr

New Age Slave

Baro Chandel

F V T V R E

Mara Jade

Norman Bates

Skywalker

X-CORE

BAKALÁŘ STAGE

 

MYDY RABYCAD

Návrat na Coombal po 4 letech. Mezitím se tahle elektro/funky skupina stihla stát senzací v Česku i v Evropě. Odklon od elektroswingu se prostě vyplatil.

Video

Bandzone

FB

 

XAVIER BAUMAXA

Říká o sobě, že je buránek regionálního charakteru, se stále větším geografickým a mezigeneračním přesahem. Po letech přemlouvání zahraje i na Coombalu.

Video

Bandzone

FB

 

JAMES COLE

Rap se vrací na Coombal. James Cole fanpage k nám dorazí s novou deskou jako Stanley Kuffenheim, hrdina z paralelně existující Prahy, Jeho mise: zachránit rap.

Video

FB

 

TiNG

Osmičlenná banda, která kombinuje ska, rock, reggae, drum´n´bass, dancehall, swing, a hip hop. Vytvořili si tak vlastní styl, kterému říkají „Praggamuffin“.

Video

Bandzone

FB

 

VENTOLIN

Rodák z Rakovníka, momentálně jeden z nejžádanějších mistrů elektronické hudby současnosti. Hrát se bude pro všechny mládenc, holkys, dětis i stařecs!

Video

Bandcamp

FB

 

VEES

Šest let se tohle jihočeské trio řazené ke špičce české indie rockové scény chystalo na nové album. Je tu a s ním i parádní kytarová show jak z britských ostrovů.

Video

Bandcamp

FB

 

BLONDÝNA

Má kytaru, je blonďatá, invenční, vtipná, je z Rakovníka a hudební publicisté ji řadí do kategorie hereckého „snadšansonu“.

Video

Bandzone

FB

 

ZIMA

Zdeněk Kopřiva, Marek Bradáč, David Šiler – elektronická alternativa, která ke Coombalu tak nějak patří. Nebudou chybět ani letos.

Video

Bandzone

FB

 

CORE BELIEF

Šamanství ukryté v psychedelii, špinavém blues a art rockovém kraválu. Nové složení, ale pořád tři holky. Kromě Coombalu letos jedou na Colours of Ostrava.

Bandzone

FB

 

FRET

Rakovnická skupina hudebních nadšenců, kteří servírují funky hard rockové pecky s českými texty, které prý mají co říct…

Bandzone

FB

CBCNET STAGE

 

F V T V R E

Sunshine jsou asi napořád mrtví, je tu ale nová nálož ještě přímočařejší muziky. FVTVRE, jedna z čerstvých věcí na hudební scéně v čele s Karlem Buriánkem.

Video

FB

 

 

X-CORE

Hrají už dvacet u nás i za hranicemi. Absolvovali tour po boku Pro-pain, Sepultury nebo In Flames. Čeká na nás new school hardcore s prvky rapu a elektroniky.

Video

Bandzone

FB

 

SKYWALKER

Rakousko, Itálie, Německo, Belgie, Polsko, Slovinsko… A taky Lužná. Tihle kluci to myslí fakt vážně a je to slyšet a vidět. Svět hardcore scény jim leží u nohou.

Video

Bandcamp

FB

 

NORMAN BATES

Nedávno vydali album Vlčím srdcem se dvěma songy a vyráží na koncerty po celém Česku. Čeká nás energická show s frontmanem, který bude skákat až do nebe.

Bandzone

FB

 

BARO CHANDEL

Žižkovská čtyřka má za sebou debut, který strhne nejen ty, kteří se vyžívají v hutném i melodickém stoner rocku. Kromě Coombalu si je vybrali i ostravské Colours.

Video

Bandzone

FB

 

MARA JADE

Letos pokřtili novou desku (krásnej bílej vinyl) nazvanou Na zlomený srdce vedeš. Vymetají s ní kluby po celém Česku a 14. července se zastaví taky na Coombalu.

Bandzone

FB

 

JAKUB ŠMUCR

Jakub jako frontman už neexistujících Shogun Tokugava na Coombalu vystoupil v roce 2012. Teď nám přijede ukázat, co vymyslel sólo.

Bandzone

 

 

NEW AGE SLAVE

Úplně nový rakovnický hardcore se členy bývalých Everything We Have  na Coombalu předvede údernost alba, které právě vzniká.

f

!

Rychlý kontakt:

Michal Ortcykr

E-mail: michalortcykr@email.cz

Tel: 00420 775 646 225

Odkazy:

facebook.com/coombal

coombal.cz

logo ke stažení zde.

Generální partneři:

Pivovar Bakalář

CBCnet.cz